İzmir Dayanışma Gönüllüleri’nin örgütlenmesinde aktif görev alacak…

DAYANIŞMA AĞLARINI OLUŞTURUYORUZ

İzmir Dayanışma Gönüllüleri’nin örgütlenmesinde aktif görev alacak mevcut insan kaynağının belirlenmesi ilk adımlardan birisi olacaktır.

Görev alabileceğiniz ekipler;

SAĞLIK ÇALIŞANLARI EKİPLERİ

İzmir Dayanışma Gönüllülerinde yer alan doktor, hemşire, paramedik, eczacı, diş hekimi, ebe, veteriner hekim, psikolog gibi aktif olarak görev almak isteyen sağlık çalışanlarından oluşacaktır.

* Sağlık Müdahale Ekipleri

* Sağlık Danışmanlık Ekipleri

TEKNİK DESTEK EKİPLERİ

65 yaş üstü ve kronik hastalıkları olan kişilerin evden çıkma yasağı dolayısı ile evlerinde ihtiyaç duyabilecekleri teknik desteklerde ( elektrik- tesisat- telefon- bilgisayar) görev alabilecek kişilerden oluşacaktır.

LOJİSTİK EKİPLERİ

Gelen talepler doğrultusunda gönüllüler arasından araçları ile lojistik destek verebilecek ve ihtiyaç sahiplerine gıda, hijyen malzemesi gibi yardımları ulaştırabilecek kişilerden oluşacaktır.

ALIŞVERİŞ DESTEK EKİPLERİ

Evden çıkamayan kişilerin alışverişlerinde destek sağlayacak kişilerden oluşacaktır.

MORAL DESTEK ve BİLGİLENDİRME EKİPLERİ

Toplumsal ilişkinin en aza indirgendiği koşullarda bireylerin moralini yükseltebilecek danışmanlık, sohbet, bilgilendirme, kültürel etkinlik gibi konularda yardımcı olacak kişilerden oluşacaktır.

SOKAKTAKİ DOSTLARIMIZ İÇİN DESTEK EKİPLERİ

Lokantaların kapanması, insanların evlerine çekilmesiyle gıda ve su ihtiyaçları artan sokaktaki dostlarımızın beslenmesine katkıda bulunacak kişilerden oluşacaktır.

KİŞİSEL VERİLERİ KORUMA KANUNU HAKKINDA

Bu web sitesinde bulunan formları doldurup kaydetmeniz, Kişisel Verileri Koruma Kanunu gereği hazırlanmış olan  AYDINLATMA METNİ ve AÇIK RIZA BEYAN METNİNİ okuduğunuz, anladığınız ve şartları kabul ettiğiniz anlamına gelecektir. Açık rıza ve aydınlatma metinlerini okumadan formları doldurmayın.

Aydınlatma Metnini okumak için tıklaınız                Açık Rıza Metnini okumak için tıklayınız

CB Hide/Show