Bir çağrımız var: Dayanışmayı Yükseltelim!

İzgazete, İzmir Büyükşehir Belediyesi ve İzmir Dayanışma Gönüllüleri 2 Mayıs Cumartesi günü sizi Büyük İzmir Dayanışmasına çağırıyor!

Salgın günlerinde pek çok İzmirli işsiz kaldı ve ekonomik güçlüklerle yüzleşti. Böyle dönemlerde dayanışma ruhuyla daha önce de büyük zorlukları birlikte aştık, yine aşacağız.

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin başlattığı ‘Halkın Bakkalı’ndan Yardım paketi alma kampanyasını tüm İzmir’e duyurup destekçi sayısını arttırmak için 6 saatlik bir bir canlı yayında buluşuyoruz.

Tarihi Havagazı Fabrikası’ndan yayınlanacak, İlkay Akkaya, Levent Üzümcü, Misket Dikmen, Onur Akın, Seçkin Öner, Sunay Akın, Ümit Kartal ve Zeynep Altıok’un sunacağı ve 6 saat sürecek olan dayanışma yayınımız, İz Gazete’nin facebook ve youtube hesaplarından canlı olarak yayınlanacak.

Türkiye’nin farklı şehirlerinden ve yurtdışından aydınlar, sanatçılar ve gönüllülerin SKYPE ile bağlanacağı, toplanan yardım paket miktarının canlı olarak İzmirlilerle paylaşılacağı etkinliğimizin konukları arasında ‘Halkın Bakkalı’nın kurucusu İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, İzmir ilçe Belediye başkanları ve milletvekillerimiz olacak.

Çok özel konuklar, canlı bağlantılar, sürpriz videolar, şiirler ve şarkılarla, İzmir halkına dayanışmayla can katmaya geliyoruz. Sizi de ‘Dayanışmayı Canlandıralım’ yayınımızı duyurmaya, paylaşmaya, ‘Halkın Bakkalı’ndan paket alarak dayanışmayı büyütmeye davet ediyoruz.

DAYANIŞMAYI CANLANDIRALIM YAYINI KOMİTESİ

İZ GAZETE YÖNETİMİ

İZMİR DAYANIŞMA GÖNÜLLÜLERİ

7 saat süren dayanışma kampanyasının videosu için: